logo 1x facebook_sm

Якийсь математик сказав, що насолода не у відкритті істини, але в шуканні її. Л.М.Толстой.

Квадратні рівняння. Розв'язування задач

Урок 1
Відстань між двома містами 93 км. З одного міста в друге виїхав велосипедист. Через годину назустріч йому з другого міста виїхав другий велосипедист. Швидкість якого була на 3 км/год більша за швидкість першого. Велосипедисти зустрілися на відстані 45 км від першого міста. Знайти швидкість кожного велосипедиста.

 

Урок 2.
Із села А в село В відстань між якими 30 км. велосипедист проїхав з певною швидкістю, а повертався зі швидкістю на 3 км/год більшою і витратив на 30 хв менше ніж на шлях з села А в село В. Знайдіть початкову швидкість велосипедиста.

 

Урок 3.
Човен пройшов 5 км за течією річки і 3 км проти течії річки, витративши на весь шлях 40 хв. Швидкість течії становить 3 км/год. Знайти швидкість руху човна за течією.

Урок 4.
Два робітники, працюючи разом виконали виробниче завдання за 12 годин. За скільки годин може виконати це завдання кожен робітник, працюючи самостійно, якщо один з них може це зробити на 7 годин швидше за другого.

Урок 5.
Перша труба заповнює водою резервуар об'єм якого дорівнює 10 м3 на 5 хвилин швидше ніж друга труба. Скільки кубічних метрів води проходить за годину з кожної труби, якщо першої за годину проходить на 10м3 більше ніж з другої.

 

Урок 6
Одна бригада мала виготовити 120 деталей, друга 144 деталі. Перша бригада виготовляла щогодини на 4 деталі більше ніж друга і працювала на 3 години менше другої. Скільки деталей виготовляла кожна бригада за 1 годину.

 

Урок 7
Для перевезення 60 т. вантажу було замовлено певну кількість вантажівок, через несправність двох з них на кожну машину довелось вантажити на 1 т. більше ніж планувалося. Скільки машин мало працювати на перевезенні вантажу.

 

Урок 8.
Одному з робітників для виконання виробничого завдання потрібно на 4 години більше ніж другому. Якщо перший робітник буде працювати 3 години, а потім його змінить другий, то останньому потрібно буде працювати 6 годин щоб закінчити завдання. За скільки годин може виконати все завдання другий робітник.

 

Урок 9
Дві бригади мали прокласти по 720 м. кабелю. Одна них прокладала щогодини на 2 м більше за другу і закінчила роботу на 18 годин раніше від неї. Скільки метрів кабелю прокладала щогодини кожна бригада.

 

Поділитися

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Наверх