logo 1x facebook_sm

Якийсь математик сказав, що насолода не у відкритті істини, але в шуканні її. Л.М.Толстой.

Системи лінійних рівнянь. Розв'язання задач.

Урок 1.
Розв'язати рівняння:
(4х+2у-5)2 + |4x-6y+7|=0

 

Урок 2.
За 11 зошитів і 11 ручок заплатили 49 грн. Скільки коштує 1 зошит і 1 ручка, якщо 5 зошитів дорожчі за 4 ручки на 7 грн.

 

Урок 3
Із села до станції вийшов пішохід, через 30 хв із цього села до станції виїхав велосипедист, який наздогнав пішохода через 10 хв після виїзду. Знайдіть швидкість кожного з них, якщо за три години пішохід проходить на 4 км більше ніж велосипедист проїжджає за пів години.

 

Урок 4
Із Житомира до Одеси, відстань між якими 536 км виїхав автомобіль. Через 2,5 години після початку руху першого автомобіля на зустріч йому з Одеси виїхав другий автомобіль, який зустрівся з першим через 2 години після свого виїзду. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо перший за 2 години проїжджає на 69 км менше ніж другий за 3 години.

 

Урок 5
Катер за 5 годин руху за течією річки проходить на 70 км більше ніж за 3 год руху проти течії. Знайдіть швидкість катера в стоячій воді та швидкість течії, якщо за 9 годин руху озером він проходить стільки ж кілометрів, скільки за 10 годин руху проти течії річки.

 

Урок 6
Відомо, що 4 кг огірків і 3 кг помідорів коштували 24 грн. Після того, як огірки подорожчали на 50%, а помідори подешевшали на 20% за 2 кг огірків і 5 кг помідорів заплатили 25 грн. Знайдіть початкову вартість 1 кг помідорів і 1 кг огірків.

 

Урок 7
Вкладник поклав у банк 1400 грн на два різних рахунки. За першим із них банк виплачує 4% річних, за другим — 6% річних. Через рік вкладник одержав 68 грн відсоткових грошей. Скільки гривень він поклав на кожен рахунок?

 

Урок 8
Маємо два водно-сольових розчини. Перший розчин містить 25% солі, другий — 40% солі. Скільки кг кожного розчину треба взяти, щоб одержати 50 кг розчину, який містить 34% солі?

 

Поділитися

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Наверх