logo 1x facebook_sm

Якийсь математик сказав, що насолода не у відкритті істини, але в шуканні її. Л.М.Толстой.

Розв'язування задач за допомогою рівнянь

Урок 1
На вантажну машину навантажили в 5 разів більше ніж на причеп. Скільки кг навантажили на причеп, якщо на ньому було на 148 кг менше ніж на машині.

 

Урок 2
Периметр трикутника 166 см. Одна з його сторін у 5 разів більша за другу, яка на 68 см менша від третьої. Знайдіть сторони трикутника.

 

Урок 3
Периметр прямокутника дорівнює 12,4 см. Одна з його сторін на 3,8 см менша від другої. Знайдіть площу прямокутника.

 

Урок 4
Один кілограм цукерок дорожче за кілограм печива на 5,2 грн. За 8 кг цукерок заплатили стільки ж скільки за 12 кг печива. Скільки коштує 1 кг цукерок і1 кг печива.

 

Урок 5
Від села до міста легкова машина доїхала за 2 години, а вантажна з 5 годин. Знайдіть швидкість руху кожної машини, якщо швидкість вантажівки на 48 км/год менша від швидкості легкового автомобіля

 

Урок 6
В одній шафі було в4 рази менше книжок ніж у другій. Коли в першу шафу поклали 17 книжок, а з другої взяли 25, то в обох шафах книжок стало порівну. Скільки книжок було в кожній шафі спочатку?

 

Урок 7
В одному ящику було в 7 разів більше апельсинів ніж у другому. Коли з першого ящика взяли 38 апельсинів, а з другого 14, то в другому залишилось на 78 апельсинів менше ніж у першому. Скільки апельсинів було в кожному ящику спочатку?

 

Урок 8
Четверо робітників виготовили 152 деталі. Другий робітник виготовив 5/6 кількості деталей виготовлених першим, а третій 90% того, що виготовив другий, а четвертий на 8 деталей менше ніж третій. Скільки деталей виготовив кожний робітник?

 

Урок 9
Карлсон купив 16 тістечок, по 10 крон і по 16 крон, заплативши всього 202 крони. Скільки тістечок кожного виду купив Карлсон?

 

Урок 10
у дві цистерни для поливання городини налили однакову кількість води. Коли з першої цистерни використали 47 л води, а з другої 23 л, то в першій залишилося в 3 рази менше води ніж у другій. Скільки літрі води було в кожній цистерні спочатку?

 

Урок 11
Із села в напрямку міста виїхав мотоцикліст зі швидкістю 80 км/год через 1,5 години з міста до села виїхав велосипедист зі швидкістю 16 км/год. Скільки годин їхав до зустрічі кожен з них, якщо відстань між містом і селом дорівнює 216 км?

 

Урок 12
У першому контейнері було 60 кг яблук, а в другому 100 кг. Коли з другого контейнера продали в 4 рази більше яблук ніж з першого, то в першому залишилось у 2 рази більше ніж у другому. Скільки кг яблук продали з кожного контейнера?

 

Урок 13
Віталію треба розв'язати 95 задач, а Мишкові 60. Щодня Віталій розв'язує 7 задач а Мишко 6. Через скільки днів у Віталія залишиться в двічі більше не розв'язаних задач ніж у Мишка, якщо вони почали розв'язувати задачі в один день?

 

Урок 14
Туристи пливли на байдарці 2,4 години за течією річки та 1,8 години проти течії. Шлях , який байдарка пропливла за течією був на 14,1 км довшим ніж шлях пройдений проти течії. Знайдіть швидкість байдарки в стоячій воді, якщо швидкість течії дорівнює 2,5 км/год.

Поділитися

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Наверх