logo 1x facebook_sm

Якийсь математик сказав, що насолода не у відкритті істини, але в шуканні її. Л.М.Толстой.

Показникові і логарифмічні рівняння.

Система завдань для самостійного вивчення

Удосконалення методики навчання учнів найтісніше пов’язано з розвитком їх самостійної діяльності на уроках і в позаурочний час. Саме в розвитку самостійності є забезпечення максимально сприятливих умов для розвитку особистості, для розкриття її здібностей, творчого мислення.

Даний посібник пропонується з метою максимального залучення учнів до самостійної роботи під час опрацювання способів розв’язання показникових і логарифмічних рівнянь.

В кожній темі подається матеріал для засвоєння основних моментів з наведеними прикладами розв’язання. Далі слідує набір основних завдань, які включають різний рівень складності , в тому числі завдання, що пропонуються на екзаменах з математики на атестат про середню освіту, а також на вступних екзаменах до вищих навчальних закладів. До кожного з завдань наведені відповіді.

Слідуючи два розділи – це консультації І та ІІ рівнів. Використовуючи дані консультації, учні отримують набір підказок для успішного розв’язання завдань.

В результаті роботи з даними консультативними завданнями учні мають змогу самостійно учитись розв’язувати завдання різних рівнів підготовки, постійно контролюючи себе на певних етапах.
Посібник розрахований на вчителів, учнів шкіл, абітурієнтів.

 Для перегляду та скачування матеріалу скористайтесь кнопкою нижче.

Наверх